درباره برندتیز

با مجموعه ما بیشتر آشنا شوید

در این مطلب برندتیز بیو گرافی واحد صنفی و نوع تجارت شرکت را مختصر توضیح می دهد. از کجا شروع و حالا در کجا هستیم و همکاران ما چه شرکتهایی هستند و شما بدانید که وجه تمایز ما چیست و چه امتیازاتی برای شما خواهیم داشت. 

 

برندتیز چگونه برندتیز شد: از اردیبهشت 90، برندتیز کار خود را در حوزه خدمات تحت وب و فروشگاه ورزشی آغاز کرد. هدف این مجموعه، جبران کمبودهایی بود که در زمینه فروش محصولات اصل، توزیع و خدمات وب سایت در کشور وجود داشت. از آن تاریخ، برندتیز در تلفیق یک نگاه فنی، خلاقیت هنری و استانداردهای مشتری مداری، گام به گام بسمت هدف خویش پیش رفته است و حالا تجربه کار با افراد صاحب نام، شرکت ها، برندها و ارگان های دولتی فراوانی در کارنامه خود دارد. نگاهی نو در زمینه های مختلف تجاری، مشغول فعالیت می باشد.

 

همکاران ما در برَندتیز: تیم برندتیز افرادی متخصص در زمینه کاری فروشگاه لوازم ورزشی جمع آوری کرده است، که فصل مشترک همه آنها شجاعت خلق ایده های جدید و خاص بودن در کار است. ما امروز یک تیم قدرتمند 27 نفری داریم که با وسواس فراوانی انتخاب شده اند و زمینه های مختلف کاری از طراحی سایت ورزشی، مطالعات بازار و مهندس کامپیوتر را در بر می گیرد.

 

این نام را بخاطر بسپارید : برندتیز آمده است بشما برای برند سازی، حضور موثر در فضاهای مجازی و تسهیل کسب و کارتان کمک کند. در هر زمینه ای که فعال باشید و هر نیازی که داشته باشید،برندتیز را شریک خود بدانید. همه تلاش همکاران ما بر این است که چشم اندازهای جدیدی پیش روی شما بگذارند و شما را  راهنمایی کنند، متمایز جلوه کنید برای ما زمان و تعهداتمان بسیار اهمیت دارد.

 

فروشگاه ورزشی


سایت برندتیز در حال حاضر  فروشگاه ورزشی است که با تکیه بر نام ریباک وابسته به محصولات کفش اسپرت  در حال کارمی باشد

پر واضح است تمامی کالاهای برندتیز اصل است. ما تمامی کالاهای فروشگاه ورزشی را بصورت مستقیم از کشور امارات شهر دبی نمایندگی اورلاندو به فروش می رسانیم. برای اطمینان بیشتر مشتریان، واحدی صنفی در بازار کفش تهران - بازار کویتی های استانبول فروشگاه شاه جهان را هم آماده ارائه محصولات بروش حضوری در سال 90 تا به حال دایرکردیم.

باشد که دیگر محصولات اصل ورزشی خریداری کنید.

 

ساعات کاری برای ارسال  9 الی 18 بجز ایام تعطیل، برای برقراری ارتباط با فروشگاه ورزشی برندتیز کافی است از فوتر سایت در پایین هر صفحه اقدام نمایید شماره تلفن و ایمیل سایت برای متقاضیان لحاظ شده است :

کتونی ریباک     امکان پرداخت توسط کلیه کارتهای عضو شتاب