از این پس در فروشگاه ریباک به معرفی برخی از مواد غذایی و هر آنچه برای سلامتی و تندرستی با اهمیت است خواهیم پرداخت. در این مقاله به مواد غذایی موثر در جوان ماندن خواهیم پرداخت.خوردن کدو، پوست را جوان و شاداب میکند.در انواع کدوها مواد مغذی فوق العاده ای وجود دارد.کدو حاوی کومارین می باشد که ضد التهاب و ضد باکتری بوده و مانع آسیب های پوستی، مفصلی، مغزی و قلبی میشود.

در فروشگاه ورزشی برندتیز تاکید میشود علاوه بر ورزش به مواد غذایی اهمیت فراوانی دهید.کدو ویتامین A و ث و آنتی اکسیدان هایی نیز دارد که پوست را در مقابل آسیبهای ناشی از گرما و نور محافظت کرده و آن را شاداب و با طراوت میسازد.

کلم بروکلی،خاصیت ضد پیری و ضد سرطانی

کلم بروکلی سرشار از ویتامینهای A C Eو لوتیین می باشد.همچنین در کبد به صورت یک آنتی اکسیدان عمل کرده و در سم زدایی و دفع مواد مضری که باعث پیری می شوند،نقش عمده ای دارد.کلم بروکلی چون حاوی درصد زیادی پروتین می باشد،در سلامت پوست،استخوانها و جوان سازی بسیار تاثیر گذار است.

دارچین و رمز جوانی

دارچین رمز جوانی است و مصرف روزانه آن،انسان را سلامت و جوان نگه میدارد،دارچین کلیه را گرم میکند.درمان کم خونی است.ضعف کمر و پاها را از بین میبرد.دارچین دارویی مناسب برای دردهای عضلانی نیز هست.دارچین اثر آرامش بخش و تسکین دهنده دارد و شادی آور است و بدن را نیز در مقابل امراض مصون میکند.

 

کتونی ریباک     امکان پرداخت توسط کلیه کارتهای عضو شتاب